جمعه ٢۸ آبان ،۱۳۸٩ | نظرات شما ()

 

 
 

روش‌های تبلیغ گروه‌های انحرافی در بین جوانان به صورت گسترده در جامعه به چشم می‌خورد که از آن می‌توان به علامت «X» که به صورت بوگیرهای ماشین در سطح شهر تهران توزیع شده یاد کرد که نماد یکی از گروه‌های ماسونی به نام «کابالا» است و همین علامت در روز ولنتاین با مفهوم بوسه بر روی هدایا و کارت پوستال‌ها حک می‌شود. به گزارش آتی نیوز، در ادامه فعالیت‌های گروه‌ها و فرقه‌های شیطان‌پرست در کشور، عناصر این فرقه با معرفی نمادها به عنوان مد و مسائل تزئینی در بین مردم به ویژه جوانان، به تبلیغ این فرقه انحرافی می‌پردازند. برخی از آرایشگاه‌های مردانه اخیراً نوعی جدید از اصلاح سر را در دستور کار خود قرار داده‌اند که نمادهای شیطان‌پرستان به صورت واضح بر روی سر افراد نمایان می‌شود. در این شیوه اصلاح، علامت صلیب وارونه (از نمادهای گروه‌های شیطان‌پرستی) که معنا و مفهوم ضدمسیحیت را دارد به چشم می‌خورد. گفتنی است روش‌های تبلیغ گروه‌های انحرافی در بین جوانان به صورت گسترده در جامعه به چشم می‌خورد که از آن می‌توان به علامت «X» که به صورت بوگیرهای ماشین در سطح شهر تهران توزیع شده یاد کرد که نماد یکی از گروه‌های ماسونی به نام «کابالا» است و همین علامت در روز ولنتاین با مفهوم بوسه بر روی هدایا و کارت پوستال‌ها حک می‌شود.پنجشنبه ٢٧ آبان ،۱۳۸٩ | نظرات شما ()

 

 
 

نماد شیطان پرستی در تصویر ملکه الیزابت اول گالری تصاویر ملی انگلیس اعلام کرد ماری که نماد شیطان پرستی محسوب می‌شود پس از سال‌ها در تصویر ملکه الیزابت اول آشکار شده است. به نقل از فصلنامه ارلی مادرن انگلند (Early Modern England)، گالری تصاویر ملی انگلیس اعلام کرد که یک تصویرمبهم از یک مار چنبره خورده در تصویر نقاشی قرن شانزدهم ملکه الیزابت اول ظاهر شده است. در نسخه اصلی این اثر، ملکه در حالتی ترسیم شده بود که ماری را در میان انگشتانش چنبره زده، اما بعدها بنا به عللی نامعلوم یک دسته گل جایگزین این مار شد. گذشت زمان پس از 400 سال منجر به کمرنگ شدن طرح گل و آشکار شدن طرح این مار شده است. این اثر درپایان دهه سال 1580 یا اوایل دهه 1590 توسط هنرمند ناشناسی خلق شد. گالری تصاویرملی این احتمال را مطرح کرد که حذف نماد در این تصویر، ممکن است ناشی از نشان ابهام باشد. دکتر "تارنیا کوپر " از پروژه " هنر در خانواده سلطنتی تودور انگلیس " گفت: تصویر صورت الیزابت اول با یک‌مار مخفی شده و کاملا نا معمول است. با این وجود مشکل است که دقیقا بدانیم به چه دلیل ممکن است این مار دراصل نقاشی لحاظ شده است. به اعتقاد برخی تصویر مار ممکن است به عنوان نماد خرد (wisdom) به کار رفته باشد اما مارها عمدتا در ادبیات و تصاویر مرتبط با نقاشی‌های قرن 15 و 16به عنوان نماد شیطان و گناه اصلی (original sin) [هبوط آدم به زمین] به کارمی‌روند. علاوه بر این در صورتی که از مار مفهومی مثبت مانند خرد برداشت می شد، لازم نبود تا با نماد مثبتی همچون یک دسته گل پوشانده شود. لازم به ذکر است از سال 1921این نخستین بار بود که نقاشی فوق در سیزدهم مارس نقاشی در گالری لندن به نمایش گذاشته شده و برگزاری نمایشگاه "تغییرات صورت ملکه الیزابت اول " تا 26 سپتامبر ادامه خواهد داشت.پنجشنبه ٢٧ آبان ،۱۳۸٩ | نظرات شما ()

 

 
 

شیطان پرستی

 

دوست دارید با نمادهای شیطان پرستی آشنا شوید؟

 

آیا می دانید همین الان ۱۰۰ فرقه شیطان پرستی در ایران مشغول تبلیغ خود هستند؟‌

 

http://www.alborznews.net/files/fa/news/1387/8/18/3156_713.jpg

 
در بررسی نمادهای متعلق به شیطان‌پرستی خط بسیار روشنی از ارتباط صهیونیسم و شیطانیسم به وضوح قابل مشاهده است .
در ذیل برخی از نمادها که به عنوان نگین انگشتر ، ‌گردنبند ، تصاویر بر روی دست‌بندها ، پیراهن ، شلوار ، کفش ،‌ ادکلن ، ساعت و ... درج شده و از جمله به ایران اسلامی نیز راه یافته است ، مورد بررسی و معرفی قرار می‌گیرد :اگر نوشته وسط نماد یعنی (Satanism) به معنای شیطان‌گرایی به همراه دایره حذف کنیم ، آن وقت یک ستاره پنج‌ضلعی بر جای می‌ماند که همان نشانه ستاره صبح یا پنتاگرام (pentagram) باقی می‌ماند .

 

 

 

این سمبل نیز همان پنتاگرام است ، با فرق اینکه انواع آن گاه پنج‌ضلعی وارونه (snvertedpentagram ) یا دیو (Buphomet ) و به شکل در میان نمادهای شیطان‌پرستان به چشم می‌خورد .

 

برخی از شیطان‌گرایان محدوده جغرافیایی « تحت سلطه » این نماد و در واقع منطقه نفوذ شیطان‌گرایی را در نقشه ذیل توصیف می‌نمایند . (محدوده در ایسلند و اروپا)

 

درمیان پنتاگرا‌های قبلی تصویر سر یک بز تعبیه شده است که اقدامی ضد مسیحی ، ‌به این معناست که مسیحیان معتقدند که مسیح همچون یک بره برای نجات ایشان قربانی شده است و با توجه به اینکه ایشان بز را نماد شیطان و در برابر بره می‌دانند این آرم را انتخاب کرده‌اند.

 

۶۶۶ : یک سمبل با عنوان « شماره تلفن شیطان » توسط گروه‌های هوی متال وارد ایران اسلامی شده اما در حقیقت علامت انسان و نشانه جانور در میان شیطان‌پرستان تلقی می‌شود و براساس مکاشافات ۱۳:۱۸ « ... پس هر کس حکمت دارد عدد وحش را بشمارد ،زیرا که عدد انسان است و عددش ۶۶۶ است . »  از سال‌ها پیش تاکنون این عدد با اشکال مختلف بر روی دیوارهای شهرهای بزرگ کشور مشاهده می‌شد .

 


 


صلیب وارونه (upside down cross ) : این نماد و حکایت از « وارونه شدن مسیحیت دارد » و عمدتا استهزا و سخره گرفتن این دین  است . صلیب وارونه در گردن بندهای بسیاری مشاهده شده و خواننده‌های راک انواع مختلف آنرا به همراه دارند .

 


نماد صلیب شکسته یا چرخ خورشید (swastika or sun wheelc) : چرخ خورشید یک نماد باستانی است که در برخی فرهنگ‌های دینی همچون کتیبه‌های بر جای مانده از بودایی‌ها و مقبره‌های سلتی و یونانی دیده شده‌است .

لازم به توضیح است این علامت سال‌ها بعد توسط هیتلر به کار رفت ،‌ لکن برخی با هدف به سخره گرفتن مسیحیت این سمبل را وارد شیطان‌پرستی کردند .

چشمی در حال نگاه به همه جا (All seeing Eye) : چشم در برخی نمادهای روشنفکری نیز به کار می‌رود . اما شیطان‌پرستی اعتقاد دارند چشم در بالای هرم « ‌چشم شیطان » است و « بر همه جا نظارت و اشراف دارد » .
این علامت در پیشگویی ،‌ جادوگری ، نفرین‌گری و کنترل‌های مخصوص جادوگری مورد استفاده قرار می‌گیرد .گفتنی است این نماد بر روی دلار آمریکایی به کار رفته است .

این نمادها به انگلیسی (Ankh) انشاء‌می‌شود و سمبل شهوت‌رانی و باروری است .
این نمادها به معنای روح شهوت زنان نیز تعبیر می‌شود . امروزه نماد « فمنیسم » در واقع یک نماد برداشت شده دقیقا از سمبل‌های شیطانی است .

 

پرچم رژیم صهیونیستی : قابل توجه جدی است که رژیم صهیونیستی علاوه بر حمایت‌های آشکار و پنهان ،حتی از قرار گرفتن نماد رسمی کشور نامشروعش در کانون علائم شیطان‌گرایان نیز پرهیز ندارد .

 

ضد عدالت (Anti justice) : با توجه به اینکه تبر رو به بالا نماد عدالت در روم باستان به شمار می آمده است شیطان‌پرستان تبر رو به پایین را با عنوان نماد ضد عدالت در راه پیمودن مسیر تاریک انتخاب کرده‌اند .

همچنین گفتنی است که فمنیست‌ها از دو تبر رو به بالا به معنی مادر‌سالاری باستانی استفاده می‌نمودند.

 


سر بز (Goat Head) : بز شاخدار ، ‌بز مندس mendes (همان ba'al بعل خدای باروی مصر باستان) ، ‌بافومت ، خدای جادو ، scapegoat (بز طلیعه یا قربانی) این یکی از راه‌های شیطان‌پرستان برای مسخره کردن مسیح است زیرا گفته می‌شود که مسیح مانند بره‌‌ای برای گناهان بشر کشته شد . همانطور که در توضیح نمادهای اول اشاره شد ،‌این نماد تصویر کاملی است از بز قرار گرفته در نماد پنتاگرام .

 

 


هرج و مرج (Anarchy) : این نماد به معنای از بین بردن تمام قوانین است و دلالت بر این امر دارد که « هر چه تخریب کننده است تو انجام بده » این نماد عمدتا مورد استفاده گروه‌های هوی‌متال است .

 

چشم شیطان (Aye of satan) :  این نماد نیز به معنای چشم « شیطان و نظارت و اقتدار » است و کمتر شناخته شده است .پنجشنبه ٢٧ آبان ،۱۳۸٩ | نظرات شما ()
 
اینها نماد های معروف گروه های شیطان پرستی است ، نماد هایی که ممکن است

 

روی بعضی لباس ها ببینید و بدون اطلاع از فلسفه شان آنها را بپوشید

 

 

و اما معانی این علامت ها :

ستاره 5 پروانه : در جادوگری استفاده می شود و برای آنها نشانگر عناصر آب ، خاک

 ، آتش و روح اطراف آنهاست .

 

بافومت : این خدای شیطانی و علامت شیطانی اش که به عنوان شناسه روی

 ماشین هواداران زده می شود ، در جواهر فروشی ها هم زیاد است . رسم شده

 سنگ تراشان بر دل سنگ آن را بتراشند تا خانه ی مریدان بی علامت نماند .

 

ستاره 6 پر : این ستاره داوود نیست بلکه یکی از رایج ترین علایمی است که در نیرو

های شیطانی و جادو از آن استفاده می شود .

 

آدجت : این هم علامت لوسیفر ( پادشاه جهنم ) ، اشک زیر چشم هم نماد محیط

محزون و افسرده ی اطرافش است .

 ستاره 5 پر وارونه : در مراسم مخفیانه جادوگران برای احضار ارواح شیطانی

 استفاده می شود . شکل ظاهری این ستاره برای شیطان پرستان به صورتی است

 که 2 راس ستاره به طرف بالاست . در این نشانه شیطان مهم نیست دایره ای

دورش باشد یا نه .

آنتوان لاوی بنیانگذار کلیسای شیطان است .

لاوی 11 قانون شیطانی را وضع کرد و با اینکه نظام نامه ای اخلاقی نیست ولی

راهنمایی هایی کلی برای زندگی شیطان پرستی ارایه کرئه است . 

اینها چند نمونه از این قوانین است :

1. اگر مهمانت مزاحم توست ، با او بدون شفقت و با بی رحمی رفتار من .

2. اگر از جادو به طور موفقیت آمیزی برای کسب خواسته هایت استفاده کرده ای ،

به قدرت آن اعتراف کن . اگر پس از به دست آوردن خواسته هایت قدرت جادو را نفی

کنی ، تمام آنچه به دست آورده ای را از دست خواهی داد .

3. وقتی در سرزمینی آزاد قدم بر می داری ، کسی را آزار نده ، اگر کسی تو را مورد

آزار قرار داد ، از او بخواه که ادامه ندهد ، اگر ادامه داد نابودش کن .

و.................

                          

اناجیل شیطانی :

کتاب انجیل شیطانی : ( The satanic Bible )

توسط آنتوان لاوی در 1969 نوشته شد .

این کتاب شامل 4 فصل است که به نام های 4 شیطان ( 4 ارباب دوزخ ) نامیده شده .

کتاب شیطان : ( satan )

معرفی شاعرانه ای از مشخصات و تجاوزات شیطان پرستی ، برگرفته از عبارات رگنر

ربرد .

کتاب لوسیفر : ( Lucifer )

تشریح مبانی فلسفی و آداب ، مناسبت ها ، مراسم و مرام های شیطان پرستی . 

کتاب بلیال : (Belial)

شامل اصول نظری ، تمرینات آیین پرستش شیطانی و جادوگری .

کتاب لویتن : ( Leviathan )

شامل متن هایی برای استفاده در آیین پرستش شیطان .

معابد شیطان پرستی :

در میان مراکز پاتوق های شیطان پرستان 2 جا از همه مهم تر است :

1. کلیسای شیطان : اولین سازمان فلسفی برای معتقدین به مبادی فلسفی

شیطان پرستی است که توسط آنتوان لاوی در 30 آوریل 1966 در سانفرانسیسکو

تاسیس شد .

2. معبد ست : ست نام یکی از خدایان مصر باستان است و این معبد یکی از مخوف

 ترین ، مشهورترین و مخفی ترین سازمان های شیطان پرستی است . معبد ست

 اولین جامعه مخفی ای است که ادعای رهبری جهانی (( طریقت دست چپ )) در

جهان را دارد . معبد ست در سال 1975 توسط مایکل آکینو در سانفرانسیسکو

بنیانگذاری شد .

او وگروهی دیگر از کشیشان کلیسای شیطان به خاطر اختلافات فلسفی و مدریتی

و همچنین به خاطرفساد موجود در کلیسای شیطان ، از آن جدا شده و سازمان معبد

 ست را تشکیل دادند .

 (منبع : هفته نامه ی همشهری جوان )
ادامه مطلب
پنجشنبه ٢٧ آبان ،۱۳۸٩ | نظرات شما ()

 

 
 

 

چندی پیش یک گروه تحقیقاتی نسبت به گسترش شیطان‌پرستی در جامعه هشدار و خبر داده بود که اکنون بیش از 70 فرقه شیطان ‌پرستی در کشور فعال هستند.

شیطان پرستی اکنون در حال انتقال نمادها به جامعه است و بزودی به انتقال ایدئولوژی نیز خواهد پرداخت. شیطان پرستی دارای یک جهان بینی بوده و شیطان پرستان برای اثبات حقانیت خود شواهد زیادی دارند و در مواردی می توانند افراد 6 تا 60 سال را با خود همراه کنند.

 

 

topnews رییس شیطان پرستان ایران سایت شیطان پرستان شیطان 666 شیطان پرستان شیطان پرستان ایران شیطان پرستان ایرانی شیطان پرستان در ایران شیطان پرستان زن شیطان پرستان عکس شیطان پرستی  شیطان پرستی در ایران شیطان پرستی در تهران شیطان پرستی عکس شیطان تاسمانی شیطان ماهی عکس شیطان پرستان عکس های شیطان پرستی عکس های شیطان پرستی عکسهای شیطان پرستان عکسهایی از شیطان پرستان  علامت های شیطان پرستی فرقه شیطان پرستی فیلم شیطان پرستی کلیپ شیطان پرستی گروه شیطان پرستی گروه های شیطان پرستی
شیطان پرستان اکنون در دانشگاه ها و بین دانشجویان رخنه کرده و به اجرای برنامه ها از جمله کنسرت در دانشگاه می پردازند. شیطان پرستان، شیطان را به عنوان قدرت غالب در جهان می دانند و اگر کسی می خواهد در جهان خوب زندگی کند باید با شیطان باشد به طوریکه معتقدند راه خدا از طریق ارتباط با شیطان می گذرد! اما نکته جالب توجه در این میان اینست که آنها از طریق تهیه فیلم و موسیقی، شیطان پرستی را ترویج می دهند و اکنون این موسیقی در میان تعدادی از جوانان دست به دست می شود. مظاهری سیف، نویسنده و جامعه شناس در این باره می گوید: ستاره پنج پر، دو مثلث معکوس روی هم (ستاره داود)، صلیب معکوس ( ضد مسیحیت) و نشانه آمون خدای مصریان را ازجمله نمادهای پیروان شیطان پرستی است. وی همچنین تاکید می کند: باید برای مقابله با این فرقه ها، موج فرهنگی در کشور ایجاد شود تا ماهیت این فرقه های انحرافی هر چه بیشتر به جامعه شناسایی شود. در همین حال یک مقام ارشد نیروی انتظامی می گوید: یکی از شرایط عضویت و پذیرش از سوی گروه های نوظهور شیطان پرستی، مصرف مواد تخدیری بسیار قوی از جمله کوکائین، حشیش و قرص های اکس است. وی تصریح می کند: دلیل استفاده این گروه ها از این مواد ورود به حالت خلسه برای انجام مراسم های ویژه آنان است. این مقام انتظامی کشور خاطر نشان می کند: شیطان پرستی پدیده جدیدی در ایران نیست، چنانکه پیش از این نیز در برخی شهرستان های کشور از جمله در یکی از شهرستان های استان کرمانشاه، فرقه های شیطان پرستی رسما اعلام موجودیت و فعالیت کرده بودند. این مقام نیروی انتظامی اظهار می دارد: بیش از 90 درصد دستگیر شدگان در پارتی یک گروه شیطان پرستی در کرج که در قالب اجرای کنسرت برگزار شد، از نقاط مرفه نشین تهران بودند و البته پس از دستگیری شمار بسیاری از این شرکت کنندگان، مشخص شد که اکثریت قریب به اتفاق آنان، هیچ اطلاعی از ماهیت فعالیت شیطان پرستی و عوامل برگزار کننده این پارتی نداشتند و صرفآ به قصد شرکت در پارتی و مهمانی شبانه دور هم آمده بودند.

 

 

یک آسیب شناس اجتماعی در مورد راههای جلوگیری از فعالیت گروههای شیطان پرستی گفت: آگاهی رسانی به نسل جوان و آموزش آنها درباره سرانجام شوم این حرکت ضد فرهنگی از طریق رسانه ها می تواند از گسترش حرکت آنها جلوگیری کرده و در صورت تداوم آنها را ریشه کن کند. این متخصص علوم رفتاری و آسیب شناس اجتماعی با بیان این مطلب گفت: با توجه به گسترش روزافزون فعالیتهای گروههای شیطان پرست در منطقه کشورهای اسلامی به ویژه ایران خطر این گروهها از نظر فرهنگی و اخلاقی به مرحله بحران رسیده است. مجید ابهری در ادامه افزود: از نظر تاریخی گروههای شیطان پرست دارای سابقه ای طولانی در منطقه هستند و سابقه آن در کشورمان بویژه در مناطق شمال غرب ایران به حدود 400سال پیش باز می گردد. چندی پیش یک گروه تحقیقاتی نسبت به گسترش شیطان‌پرستی در جامعه هشدار و خبر داده بود که اکنون بیش از 70 فرقه شیطان‌پرستی در کشور فعال هستند. بر اساس نتایج این تحقیق موقعیت جغرافیایی فعالیت این جریان مخرب و ویرانگر اخلاقی برخی ازشهرهای نقاط مرکزی و جنوب غربی ایران است و خشونت، خونخواری و آدم زدایی از ویژگیهای آن به شمار می رود به گونه ای که برخی از جوانان هوادار این جریانها با آسیب رساندن به خود و دیگران درصدد ارتقای جایگاه خویش در گروه هستند. تعداد شیطان پرستان شاید به یکهزار نفر نیز نرسد اما گروهی از روی کنجکاوی و یا به خاطر مسائل ضد اخلاقی و بی بند و باری جنسی به سوی آنها کشیده می شوند. این آسیب شناس اجتماعی تاکید کرد: شیطان پرستان استفاده از مواد مخدر روانگردان و آزادی بی بند و باری جنسی را جزو مراسم هفتگی خود قرار داده و با توجه به اینکه شیطان را مظهر مقاومت در برابر آدم قلمداد می کنند مخالف هر صفت انسانی بوده و اخلاق و امور اخلاقی را بر خلاف باورهای خود می دانند. ابهری در مورد راههای جلوگیری از فعالیت گروههای شیطان پرستی افزود: آگاهی رسانی به نسل جوان و آموزش آنها درباره سرانجام شوم این حرکت ضد فرهنگی از طریق رسانه ها بویژه تلویزیون و مقابله قانونی با مبلغان و سرگروههای این تفکر شیطانی در کوتاه مدت می تواند از گسترش حرکت آنها جلوگیری کرده و در صورت تداوم آنها را ریشه کن کنند

 


 پنجشنبه ٢٧ آبان ،۱۳۸٩ | نظرات شما ()
بنام خدا

كاربر گرامي

با سلام و احترام

پيوستن شما را به خانواده بزرگ وبلاگنويسان فارسي خوش آمد ميگوييم.
شما ميتوانيد براي آشنايي بيشتر با خدمات سايت به آدرس هاي زير مراجعه كنيد:

http://help.persianblog.ir براي راهنمايي و آموزش
http://news.persianblog.ir اخبار سايت براي اطلاع از
http://fans.persianblog.ir براي همكاري داوطلبانه در وبلاگستان
http://persianblog.ir/ourteam.aspx اسامي و لينك وبلاگ هاي تيم مديران سايت

در صورت بروز هر گونه مشكل در استفاده از خدمات سايت ميتوانيد با پست الكترونيكي :
support[at]persianblog.ir

و در صورت مشاهده تخلف با آدرس الكترونيكي
abuse[at]persianblog.ir
تماس حاصل فرماييد.

همچنين پيشنهاد ميكنيم با عضويت در جامعه مجازي ماي پرديس از خدمات اين سايت ارزشمند استفاده كنيد:
http://mypardis.com


با تشكر

مدير گروه سايتهاي پرشين بلاگ
مهدي بوترابي

http://ariagostar.com

پنجشنبه ٢٧ آبان ،۱۳۸٩ | نظرات شما ()
Blog Skin